Pastoračné centrum sv. Filipa Neriho

Prvoradým cieľom pastoračného centra je poskytnúť priestor pre aktivity, ktorých cieľom je odovzdávanie viery, ako aj výchova k životu podľa kresťanských hodnôt. Je vítaná každá aktivita, ktorá slúži na upevnenie vzťahov vo farnosti, alebo na príjemné strávenie voľného času. Veď spoločenstvo sa môže budovať, len ak sa stretávame a nuda je najhorší radca. V centre sú vítaní všetci, čo chcú napĺňať tieto ciele. 

V pastoračnom centre môžete využívať rôzne služby - miestnosti na katechézy a stretká, knižnicu, kde sa dajú vypožičať knihy, herňu pre deti, čajovňu, kuchyňu. K dispozícii sú spoločenské hry. Priestory môžete využiť aj na zorganizovanie rodinných akcií napr. oslavy pre deti. V prípade záujmu o využitie centra sa obráťte na koordinátorku centra Máriu Kačeriakovú mail: maria.kaceriakova(at)beracha.sk. 

Pravidelné aktivity pastoračného centra (aktualizované 2.5.2021)

(počas letných prázdnin je centrum zatvorené):

 Pondelok 

 1000 – 1130 Stretká (dielničky) mamičiek s malými detičkami na farskom dvore (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

1600 – 1730 Knižnica
 
 

 Utorok  
 Streda

 1000 – 1130 Pohybové stretká mamičiek s malými detičkami na farskom   dvore (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Štvrtok  
 Piatok  
Sobota
 Nedeľa  

fara-pb-pastoracne-centrum-pozadie 2